Nowa lokalizacja

Zakopiańska 72

(obok Makro)

Godziny otwarcia ekspozycji:

pn-pt:   10:00-19:00

sobota: 10:00-16:00

Strona Główna \ Excellent DESIGN \ niezdefiniowany
Excellent Design 2013 - i już po

Nagrody rozdane, atrakcje przeżyte.

Wśród projektów, złożonych do rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się praca Magdaleny Klonowicz (na zdjęciu poniżej) z pracowni MODiKO, która zajęła pierwsze miejsce oraz zdobyła nagrodę za najlepszą animację. Magda jest współwłaścicielką firmy Iluminado.

Drugie miejsce zajęła Joanna Sułko. Trzecie – Ewa Orlicka.

Sponsorzy konkursu wyróżnili również autorów wybranych przez siebie projektów.

Grupa Fincibec zwróciła uwagę na pracę Eweliny Piwowarczyk z firmy TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu.

Vasco wyróżniło Magdę Sienko.

Przedstawicielom firmy Villeroy&Boch szczególnie spodobały się projekty Joanny Orłowskiej z Kontra Studio oraz Macieja Dańczury z Dekor Studio.

A Joanna Korpulska z KJK Artefaktura odebrała nagrodę za pracę, która zdobyła największe poparcie użytkowników Facebooka.

Gala Excellent Design nie została ograniczona tylko do rozdania nagród. W tym roku odbyły się 3 wydarzenia towarzyszące. Stanisław Dudek z pracowni Artis opowiedział o swojej przygodzie z Himalajami.

Potem Robert Konieczny KWK PROMES wygłosił swój wykład, podczas którego podkreślał ciągłość, jaka charakteryzuje projekty KWK Promes. Dla mnie spotkanie było bardzo ciekawe, bo jestem zafascynowana pracami tego architekta, ich rozwiązaniami technicznymi i funkcjonalnością. A fascynacja nasiliła się, kiedy niedawno, zupełnie przypadkiem, jadąc jakimś objazdem koło Pszczyny, napatoczyłam się na jeden, zrealizowany, projekt ;)

Impreza zakończyła się występem Andrzeja Sikorowskiego, któremu towarzyszyli Maja Sikorowska i Jacek Królik. Wokalista jest dla mnie chodzącą historią polskiej muzyki. Jego córka ma prawdziwie magiczny głos i wyrazistą osobowość sceniczną, skupiającą uwagę.

Świetny wieczór.

Niech żałuje ten, kto nie był.


GALERIA PRAC ZWYCIĘZCÓW tutaj

GALA EXCELLENT DESIGN 2013 tutaj

GALERIA EXCELLENT DESIGN 2013 WSZYSTKIE PROJEKTY  tutaj

żródło: monikagibes.wordpress.com