Nowa lokalizacja

Zakopiańska 72

(obok Makro)

Godziny otwarcia ekspozycji:

pn-pt:   10:00-19:00

sobota: 10:00-16:00

PartnerzyART CINEMA

ART. CINEMA oferuje ekskluzywne rozwiązania z zakresu systemów inteligentnych budynków, sterowania oświetleniem, nagłośnienia oraz luksusowy sprzęt audio-video – m.in. prestiżowej marki Loewe. Najwyższa jakość, komfort i wygoda to cechy inteligentnych rezydencji z rozwiązaniami i urządzeniami Art Cinema.

CAD Projekt K&A

CAD Projekt K&A to wiodący na polskim rynku producent oprogramowania przeznaczonego do projektowania wnętrz. Od 20 lat tworzymy specjalistyczne programy takie jak: CAD Kuchnie, CAD Decor, CAD Decor Pro, a także darmową aplikację do projektowania on-line Power NET +.

Century Ceramica

Century to włoski producent płytek ceramicznych, należący do grupy Fincibec. Fabryka istnieje już ponad pół wieku. W jej ofercie znajdują się tak interesujące pozycje jak gresy w formacie 120x120.

CR SOFT

Przedstawiciel firmy CAD PROJEKT K&A. Dzięki wieloletniej współpracy z producentem oraz specjalizacji w systemach CAD Decor, CAD Kuchnie i CAD Decor Pro możemy Państwu zaoferować nowoczesne oprogramowanie wspomagające komputerowe projektowanie wnętrz wraz z kompleksowym pakietem usług związanych z ich bieżącą eksploatacją.

Hotel Dosłońce

Hotel Dosłońce Conference & Spa położony jest w miejscowości Dosłońce, wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w pobliżu Racławic, miejscowości zajmującej szczególne miejsce w historii Polski. Do Państwa dyspozycji oddajemy 67 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów.

Magazyn Łazienka

ŁAZIENKA to jedyny na polskim rynku specjalistyczny magazyn branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej, który wydawany jest już od ponad 16 lat. Od początku swego istnienia aktywnie uczestniczy w życiu i rozwoju polskiego rynku wyposażenia łazienek.

Monocibec

Monocibec to włoski producent płytek ceramicznych, należący do grupy Fincibec. Fabryka istnieje od ponad 50 lat i specjalizuje się w produkcji gresów.

Naxos Ceramica

Naxos to włoski producent płytek ceramicznych, należący do grupy Fincibec. Fabryka specjalizuje się w wytwarzaniu płytek ściennych o świetnej jakości i wysmakowanym dizajnie.

Vasco

Belgijska firma VASCO jest wiodącym europejskim producentem grzejników dekoracyjnych do centralnego ogrzewania. Produkty VASCO zawsze posiadają znakomite parametry grzewcze, ale ich najważniejszą zaletą jest wysokiej jakości wzornictwo, charakteryzujące się dyskrecją i minimalistyczną prostotą.

Villeroy & Boch

Firma Villeroy & Boch istnieje już 265 lat. Założona w Niemczech w 1748 r. jako manufaktura porcelany stopniowo poszerzała asortyment o kolejne grupy produktów służących do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Dziś Villeroy & Boch jest międzynarodowym koncernem o uznanej renomie, obecnym w 125 krajach.