Nowa lokalizacja

Zakopiańska 72

(obok Makro)

Godziny otwarcia ekspozycji:

pn-pt:   10:00-19:00

sobota: 10:00-16:00

Strona Główna \ Firma \ O firmie
O firmie


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju, jak również zagranicą. Nasza  ponad 25-letnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm branżowych.


Naszą działalność rozwijamy w czterech kierunkach:   

  •   wyposażenie wnętrz sanitarnych i kuchennych
  •   dystrybucja szkła budowlanego i dekoracyjnego
  •   obsługa inwestycji
  •   eksport

Dzisiaj Excellent S.A. to wiodąca firma związana z branżą budownictwa, zatrudniająca prawie 300 pracowników, posiadająca 2 duże własne magazyny, Salon Firmowy oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Excellent S.A. eksportuje swoje towary do 12 państw europejski. W 1996 roku widząc dużą potrzebę klientów dbania o zdrowie i urodę firma rozpoczęła produkcję domowych urządzeń wellness. Obecnie Excellent jest przodującym i uznanym na rynku producentem wanien i systemów hydromasażu. Świadczą o tym liczne nagrody zdobywane przez ostatnie lata działalności na rynku m.in. Lider Rynku,  Euro Leader, Wybór Roku, Jakość Roku, Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa.

Excellent znany jest z produkcji systemów wysokiej jakości, niezawodnych i atrakcyjnych wizualnie. Podczas gdy inne firmy często obniżają jakość aby być atrakcyjnymi cenowo, Excellent szczególny nacisk kładzie na wysokiej klasy materiały i sprawdzone podzespoły elektromechaniczne. W ekskluzywnej linii wanien Excellent Hydro-System nie ma miejsca na oszczędności kosztem jakości i niezawodności. W ofercie firmy znajdziemy bardzo szeroką gamę systemów i wanien od podstawowych systemów wodnych po zaawansowane systemy mikroprocesorowe wyposażone między innymi w: programy terapeutyczne, systemy dezynfekcji oraz efektowne oświetlenie. Excellent ciągle stara się udoskonalać i urozmaicać swoje produkty. Dzięki tak rygorystycznej polityce jakości klienci bardzo cenią i chętnie wybierają te uznane wśród fachowców z branży produkty.